Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | Genuine leather |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | baby unisex |
Instock
There are no reviews yet.