Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | Dollbling |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Baby Girls |
| Babygirl Gift | Keepsake |
| Custom part | crystal color; ribbon color |
| Handmade | Glue |
| Material | cup chain crystals, beads, lace, ribbon, DMC rhinestones |
| Color | Clear crystal; AB color crystal |
| elements | accept picture handmade custom service |
Instock
There are no reviews yet.