Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 10cm, 11cm, 12cm, 13cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Outsole Material | Plastic |
| Upper Material | PVC |
| Brand Name | V-TREE |
| Season | Summer |
| Age Range | 0-1Y |
| Gender | girls |
| Item Type | sandals, Baby Foot Chain |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Department Name | baby |
| Weight | 20g |
| Size | 13cm |
| Feature 1 | 100% High-quality and New Arrival |
| Feature 2 | Fashion and Lovely |
| Feature 3 | Hot Sale and Princess |
Instock
There are no reviews yet.