Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Summer |
| Department Name | Children |
| shoes | tenis |
| zapatillas | Sneakers |
| tenis de mujer | Women sneakers |
| Kid sneakers | tenis infantil menino |
| Children's sneakers boy | Girls' shoes |
| zapatillas de mujer | Woman sneakers |
| Sneakers girl | chaussure |
| kids shoes | golden gooses shoes |
Instock
There are no reviews yet.