Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | SMT158 |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON, SPANDEX, Ribbed 95% cotton 5% elastane |
| Style | Novelty |
| Brand Name | Bloom Baby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | baby unisex |
| Item Type | Bodysuits |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Winter, Autumn, winter |
| ATTENTION! | Please don't soak the clothes, in order to avoid color fading |
| Color | As picture |
| Flocking print | Smile flocking print |
Instock
There are no reviews yet.