Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | As Shown |
| Package | sets |
| Dimensions | As Shown |
| Model Number | Baby Rattle Toys |
| Gender | Unisex |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Warning | Keep Away From Fire |
| Features | SOFT |
| Plastic Type | ABS |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Mini Tudou |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.