Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 6 cm |
| Warning | No swallow, No swallow |
| Gender | Unisex, Unisex Baby-Girls Baby-Boys |
| Model Number | CFTB5360408 |
| Material | Wood, Paper |
| Style | cartoon/卡通 |
| Puzzle Style | Sudoku Puzzles |
| Brand Name | Nalupine |
| Recommend Age | 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Desserts Matching Toy | Parent-child Toy |
| Theme | Desserts Cognition |
| Size | 23.5*23.5*5.2cm |
| Weight | 0.6KG |
| Package | Color Box |
| Age | 2-4 Years 3 Years |
Instock
There are no reviews yet.