Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.389 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | Children's Toilet |
| Pattern Type | Solid |
| Material | BAMBOO, PP |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Product Name | Kids Toilet Seat |
| Size | 23*20*10.5cm/9.06*7.87*4.13 inches |
Instock
There are no reviews yet.