Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 23 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | Children's Toilet |
| Pattern Type | Solid |
| Material | BAMBOO |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| feature 1 | Infant Urinal Basin Smooth Potty Stool Travel Toilet |
Instock
There are no reviews yet.