Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | newborn photography shooting wraps |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Feature | Anti-static |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m |
| usefor | newborn photography shooting wraps |
| usefor 2 | newborn Potato Sack Pose |
Instock
There are no reviews yet.