Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Features | Educational, SOFT, Sports |
| Certification | CE |
| Thickness | 2cm |
| Dimensions | 50*66CM |
| Type | Whole |
| Warning | NO |
| Gender | Unisex |
| Folded Size | 50*66CM |
| Unfolded Size | 50*66CM |
| Material | PVC |
| Model Number | TD1102 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Water Mat | Baby Play Mat |
Instock
There are no reviews yet.