Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | L00016 |
| Special Features | Neck Protection Pillow |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | PP Cotton |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| VALUE 1 | Baby Car Seat Neck Pillow Head |
| VALUE 2 | Seat Neck Pillow |
| VALUE 3 | Neck Safety Stroller Cushion |
| VALUE 4 | Travel Head Support |
Instock
There are no reviews yet.