Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | P5 |
| Warning | No warning |
| Features | Battery Operated, SOFT, Educational, Mini, Flashing, Sounding, interactive |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Toy Phones, Kids smartphone |
| Age | 3 Years old ~ 14 Years old |
| Can take pictures | 500, 000 pixels |
| Can record video | Record kids life |
| Front-facing camera | Can take selfies |
| Strap Material | Silicone strap |
| Mobile size | 14X9.5X5cm |
| Feature 1 | Drawing |
| Feature 2 | Reading |
| Feature 3 | Alarm clock |
| Feature 4 | Rich puzzle game |
| Weight | 160g |
| Battery capacity | 800mAh |
| Color | Pink Yellow Dark blue |
| Function 1 | Can play music |
| Function 2 | Can play game |
| Function 3 | Rich wallpapers |
Instock
There are no reviews yet.