Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 7 cm |
| Handle | Yes |
| Pattern Type | Animal |
| Item Volume | 200ml |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.