Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silicone, beech, Silicone, beech |
| Model Number | Wood + silicone is safe and non-toxic pacifier clip |
| Brand Name | DGSDJHANMO |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| ues | Pacifier Chain, Pacifier Clips, Nipple Clamp, |
Instock
There are no reviews yet.