Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 12 cm |
| Size | 55.5*64.6 cm |
| Package | separates |
| Dimensions | 55.5*64.6 cm |
| Model Number | PMZ1052 |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Warning | Do not approach the fire source |
| Material | Wood |
| Brand Name | CHEWELRY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.