Attributes
Hign-concerned ChemicalNone
Rated Voltage220V
OriginMainland China
Model NumberAKQH-1000
Brand NameACCTEK
name1000W 1500W Handheld Portable 3 in 1 Fiber Laser Welding Cleaning Cutting Machine for Metal Steel Aluminum Brass, ACCTEK Multifunction Portable 3 In 1 4 In 1 Fiber Laser Mild Steel Laser Welding Machine Welder With Price AKQH-1000 1500
welding thickness1-6mm
laser headau3tech
controller systemau3tech
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 10 kg
Dimensions 10 × 10 × 10 cm
Hign-concerned Chemical
None
Rated Voltage
220V
Origin
Mainland China
Model Number
AKQH-1000
Brand Name
ACCTEK
name
1000W 1500W Handheld Portable 3 in 1 Fiber Laser Welding Cleaning Cutting Machine for Metal Steel Aluminum Brass, ACCTEK Multifunction Portable 3 In 1 4 In 1 Fiber Laser Mild Steel Laser Welding Machine Welder With Price AKQH-1000 1500