Categories: , ,
Attributes
Model NumberF30/1022/422
Certificationnone
OriginMainland China
is_customizedYes
Brand NameONEKFYFD
F30 size30mm
1022 size22mm
422 size21mm
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 1.5 kg
Dimensions 20 × 5 × 15 cm
Model Number
F30/1022/422
Certification
none
Origin
Mainland China
is_customized
Yes
Brand Name
ONEKFYFD
F30 size
30mm
1022 size
22mm
422 size
21mm