3800Ah for Electrolux 10.8V, 14.4V, 18V Li-ion batteriesZb3103 El2050 ZB2941 ZB2904X ZB2942 ZB2943 NV144NIBRC vacuum cleaner
Attributes
Nominal Capacity3800mAh
Weight0.2-0.4KG
Voltage10.8-18V
Size65mm x 18mm
Model Number10.8V zb3103 el2050
TypeLi-Ion
Brand NameMKEPA
OriginMainland China
CertificationCE
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 0.4 kg
Dimensions 10 × 10 × 4 cm
Nominal Capacity
3800mAh
Weight
0.2-0.4KG
Voltage
10.8-18V
Size
65mm x 18mm
Model Number
10.8V zb3103 el2050
Type
Li-Ion
Brand Name
MKEPA
Origin
Mainland China
Certification
CE
Reviews
Leave a review about this product.
There are no reviews yet.
3800Ah for Electrolux 10.8V, 14.4V, 18V Li-ion batteriesZb3103 El2050 ZB2941 ZB2904X ZB2942 ZB2943 NV144NIBRC vacuum cleaner 1