| OEM NO. | 2894940, 2894940 5WK96675A A034X847 |
| Origin | De(origin) |
| Material Type | MENTAL |
| Voltage | 24V |
| Pins | 4 Pins |
| Wire Quantity | 8 |
| Interchange Part Number | 2894940, A034X847, 5WK96675A, 5WK9 6675A |