Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Quantity | 1 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 10g |
| Benefit | Easy to Wear |
| Brand Name | MLSMILE |
| Origin | Mainland China |
| Type | BLUSHER |
| Shelf Life | 3 |
Instock
There are no reviews yet.