Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | Alcoholic beverages, Alcoholic beverages, when associated with alcohol abuse |
| Rotation Rate(RPM) | 1400 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | NPQ307 |
| Certification | ce |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| FEATURE 1 | 2 In 1 |
| FEATURE 2 | Electric |
| FEATURE 3 | Milk Frother |
| FEATURE 4 | Egg Beater |
| FEATURE 5 | Wireless |
| FEATURE 6 | Type-C Charging |
| FEATURE 7 | 3 Speeds |
| FEATURE 8 | Mini Handheld |
| FEATURE 9 | Foam Maker |
| FEATURE 10 | Coffee Whisk |
Instock
There are no reviews yet.