Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 4 cm |
| Size | USB Charging |
| Material | ABS+UV, USB Charging |
| Use | Bikini, BODY, Face, Underarm |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Epilator, Epilator |
| Certification | CE |
| Product name | 2 in 1 lady shaver( battery operated) |
| Voltage | 5V/1A(USB wire charging) |
| Power | 2W |
| Feature 1 | Painless Eyebrow Epilator Shaving |
| Feature 2 | Portable Eyebrow Epilator |
| Feature 3 | Detachable Cutter Head |
| Feature 4 | 3D Floating Shaver Net |
| Feature 5 | Horizontal Cutter Head |
| Rotating Speed | 8000 RPM |
| Type | eyebrow razor, epilator, trimmer |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.