Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 20 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Certification | none |
| is_customized | Yes |
| Application | Air Blower |
| Pressure | Medium Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Type | Inflatable Blower |
Instock
There are no reviews yet.