Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Body |
| Product | Bath Brush/Massage Brush |
| Model Number | aaa |
| Use | Cleaning |
| Material | Plastic |
| Type | Brush |
| Origin | Mainland China |
| Product category | shower brush massage brush |
| Applicable objects | adult |
| Specifications | Ordinary 12 6.5cm |
| Unit weight | 0.15kg |
| Model | shower brush |
| Product Type 1 | Wooden |
| Product Type 2 | Adult |
| Product Type 3 | Natural Bristle |
| Product Type 6 | Circulation Of Blood |
| Support | Dropshipping&Wholesale |
| style 1 | Cl from the skin, Silicone Body for Crossdresser, body massagers, Fingers massager 2 pcs, massage blades, vacuum massager, Anti -cellulite massages, anti-cellulite massager, body brush, brush for body, Applicator Back, massage brush for head washing, massage hairbrush, for massage, Silicone brush for washing the head, massage, massage head brush, shower brush for back, brush for body of cellulite, massage tools body, massage tool, massage tools, Anti -cellulite massage, anticelulitis brush, Anti cellulite shoe, Cleansing electric massager, bamboo massage, Parasite, dry brushes for body |
| style 10 | body dry brush bristle, cellulite massage brush, bath brush bristle |
| style 9 | brush back bathbath brush bristle, cepillo para celulitis, dry brush body |
| style 8 | natural bristle body brush for massage, cellulite massager body brush, soft bristle bath brush |
| style 7 | bristle bath brush, brush massage cellulite, bath f body brush |
| style 6 | back bath brush, cellulite massage brush use, bath brush dry natural |
| style 5 | long brush for back, cellulite handle brushcellulite dry brush, dry body brushes |
| style 4 | dry brush exfoliation, body brush cellulite reduction, bristle body brush |
| style 3 | massage bristle bath brushback brushes for shower, body brush cellulite, bath natural bristle |
| style 2 | natural bristles bath brushes, brush dry cellulite, wet bath body brush |
| style 11 | anti cellulite brushes, bath bristle brush |
| style 17 | back exfoliation brush |
| style 16 | body brush wash for back |
| style 15 | dry body brushing brush |
| style 14 | long brush body |
| style 13 | body loofah |
| style 12 | dry body brush |
Instock
There are no reviews yet.