Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Drill Chuck Ratchet Spanner | Drill Press Chuck Key Wrench |
| Drill Chuck Ratchet Wrench | Ratchet Chuck Key |
| Ratcheting Wrench | Ratchet Spanner |
| Drill Press Clamping Tool | Drill Chuck Wrench |
| Model Number | Drill Chuck Ratchet Spanner |
| Type | Ratchet Handle Wrench |
| Features | Double End |
| Material | plastic/rubber/45 # iron |
| Package weight | 121g |
| Length | 150mm in total length |
| Diameter of both ends | small end 12.7mm/0.5inch, large end 17.5mm/0.68inch |
Instock
There are no reviews yet.