Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.363 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling, Metalworking |
| Model Number | Glass Cutter |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Cut Thickness | 2-20mm |
| Use | Tile Cutting |
| Feature | 2 in 1 Manual Tile Glass Cutter |
| Uses | Tile Cutting |
| Uses2 | Glass Cutting |
| Uses3 | tile slicer |
| Uses4 | floor and porcelain cutter |
| Uses5 | Professional floor cutter and porcelain |
Instock
There are no reviews yet.