Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 16FE7HH705399 |
| Material | others |
| Brand Name | OOTDTY |
| Age Group | BABIES |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Item Type | ear care |
| Size: | about 9cm/3.54inch |
Instock
There are no reviews yet.