Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1500W-1999W |
| is_customized | Yes |
| Application | Air Blower |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | JM-GFJ-007 |
| Rated Voltage | 21V |
| Rated Power | 500W-799W |
| Brand Name | Jemi |
| Motor type | Brushed |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.