Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 210-240V, 100-110 V |
| Plug standard | UK, AU, us, CN, EU, Japanese |
| Size | KG |
| Material | ABS |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Styling Accessory |
Instock
There are no reviews yet.