Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 18 cm |
| Warning | mimi 2.6mm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | A2 |
| Material | ABS |
| Style | Figure Statue |
| Puzzle Style | 3D PUZZLE |
| Brand Name | KTYSM |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.