Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dual-side Writing | Yes |
| Package Quantity | set |
| Model Number | ZMS025 |
| Type | Oil, Marker Pen |
| Writing Point | 20mm |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.