Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Training Site | ARMS, Legs, Foot, Hand |
| Material | Steel wire + PVC |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | DZQ |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.