Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | Yes |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | English |
| Application | For Home, Outdoor Sport Activities, Bicycle |
| Display Screen | Yes |
| Wideangle | 110° |
| Memory Card Support | 128G |
| WIFI Support | Yes |
| Weight | 100g and below |
| Display Size | 0.9" |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Package | Yes |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | About 5MP |
| Image Sensor | Samsung Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | GP2 |
| Brand Name | SSMMDZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.