Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Castor | No |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Heating Method | PTC |
| Max. Timing Limit | 61-120min |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.