Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Refill Type | Gel Pen Refill |
| Style | Refill |
| Model Number | 49782 |
| Origin | Mainland China |
| Package | As show |
| Outer diameter | 4/5mm |
| Inner diameter | 2.6/3.4mm |
| Length | 50mm |
Instock
There are no reviews yet.