Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plastic Type | PP |
| Material | Plastic, PP |
| Model Number | Garbage bag fixing clip buckle |
| Feature | Eco-Friendly |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bag Clips |
| Size | 8*3cm |
| Color | Black |
| Quantity | 2/6/10 pcs |
Instock
There are no reviews yet.