Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Name | Aquarium CO2 tube |
| Material | PU |
| Color | Transparent |
| Inner diameter | 4mm |
| Outer diameter | 6mm |
| Length | 2m/5m |
| Function 1 | Aquarium co2 generator tube |
| Function 2 | Aquarium co2 reacor tube |
Instock
There are no reviews yet.