Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 24 × 17 cm |
| Number of programs | 1-7 |
| Function | Rice/Grains, steam, Stew Soup, Stew, Fry, Keep warm, Reheat |
| Voltage | 220V |
| Power | 1000W |
| Certification | CE / EU |
| Pot Bottom Material | Non-stick |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| LUOUPHEI Model | 19A |
| Origin | Mainland China |
| Style | Manual / Smart |
| Liner material | Ceramic glaze liner |
| Capacity | 1.8/2.5L |
| Appointment | Yes |
Instock
There are no reviews yet.