Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 29 cm |
| Number of programs | 1-7 |
| Function | Rice/Grains, steam, Stew Soup, Stew, Fry, Keep warm, Reheat, Anti-dry burning |
| Voltage | 220V |
| Power | 800W |
| Certification | CE / EU |
| Pot Bottom Material | Non-stick |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Keep warm | Yes |
| Appointment | Yes |
| Body material | Food grade PP |
| Capacity | 2.5L |
| Name | Smart electric cooker |
Instock
There are no reviews yet.