Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | AC |
| Channels | 1 |
| Battery | No |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | In-ceiling Speaker |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | SKVA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | TWS Bluetooth Music LED Speaker Lamp |
| Speaker Power | 5W |
| LED | 5W |
| Speaker Unit | 2.5inch full range speaker |
| Frequency | 100Hz-20kHz |
| Signal-to-noise ratio | >75db |
| Acceptance range | 10m |
| Input voltage | DC5V |
| Opening | 90-100mm |
Instock
There are no reviews yet.