Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 5 cm |
| Kites Accessory Type | Kite Handle & Line |
| Model Number | Parachute Kite |
| Warning | Away from fire |
| Gender | Unisex |
| Shape | Long |
| Item Type | set |
| Material | Nylon, Plaid cloth |
| Brand Name | Miuioee |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Size | 250*80cm |
| Feature 1 | Sport Kite |
| Feature 2 | Kitesurf |
| Feature 3 | Toys for boys |
| Feature 4 | Software Parachute |
| Feature 5 | Nylon Sport Kite |
| Feature 6 | Sport Toy |
| Feature 7 | Dual Line Stunt Kite |
| Feature 8 | Parafoil |
Instock
There are no reviews yet.