Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | |
| Mixing Bowl Capacity | 2.5-7.5kg |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 40*40*53cm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 2.5-7.5kg |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 550W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Stainless steel mixer |
| Model | 2.5-7.5kg |
| Size | 40*40*53cm |
| Power | 550W |
| Weight | 25kg |
| Voltage | 220V |
| Material | Stainless steel |
| Output | 40kg/h |
| Product number | GL3435 |
Instock
There are no reviews yet.