Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 6cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Quantity | 2/5/10/20 |
| Material | Polyurethane |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | cosmetic puff |
Instock
There are no reviews yet.