Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Silent Pulley, Pulleys |
| Material | STAINLESS STEEL, Metal |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | none, NONE |
| Type | Round Belt |
| Mounting Hole Spacing | Approximately 61mm |
| Size | Approximately 75.00×34.00×21.00mm (2.95×1.34×0.83inch) |
| Type(optional) | 2pcs/4pcs |
Instock
There are no reviews yet.