Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 500/1000pcs |
| Size | 2/3/4mm |
| Model Number | Nail Art Jelly Rhinestone |
| Material | Resin |
| Brand Name | Ywbeads |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rhinestone & Decoration |
| Shape | Round Flatback |
| Color | Candy colors |
| Feature | Glitter AB Resin Rhinestones |
| Use | DIY Nail Art, Jewelry decoration, Bag, Phone |
| is_customized | Yes |
| Place of origin | Zhejiang, China |
| Quality | High quality |
Instock
There are no reviews yet.