Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 50 cm |
| Model Number | BG-T0022 |
| Warning | Avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable, INFLATABLE |
| Material | Cloth, Oxford cloth |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Customized |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
| Size | 2.4×2.4×2.4M or customized |
| Payment term | T/T & Western Union |
| Accessories | Blower, packing bag, sand bag, ropes, led lights |
| Application | inflatable dome tent for party/event/wedding |
Instock
There are no reviews yet.