Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 40-50 |
| Scale | 1:24 |
| Dimensions | 24*24*8 |
| Model Number | UD2173A |
| Design | Cars |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Color | Red/Black |
| Feature1 | 2.4G RC Drift Car |
| Feature2 | RC Drift Car |
| Feature3 | 1/24 Scale High-Speed Remote Control Car |
| Feature4 | Electric Racing Cars for Kids |
| Feature5 | drift rc car micro |
| Feature6 | drift rc car small |
| Feature7 | drift rc car 1:24 |
| Feature8 | drift rc toys |
Instock
There are no reviews yet.