Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Max Speed | as show |
| Design | bird |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7 V |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| 3C | Certificate |
| Brand Name | LKCOMO |
| value 1 | 2.4GHz RC airplane |
| value 2 | Mini RC Drone toys |
| value 3 | birthday gifts |
| value 4 | Remote control toys |
Instock
There are no reviews yet.