Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Design | Whale |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Brand Name | HGCYRC |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.